دادستان مرکز استان:
برخورد سریع و قاطع با اخلال کنندگان در حوزه آرد و نان/ ابطال مجوز نانوایان متخلف

دادستان مرکز استان گفت: مجوز نانوایی هایی که آرد دولتی را در بازار بفروشند، بدون درنگ باطل می شود.

به گزارش صیدنیوز، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، محمود اسپانلو در جلسه کارگروه آرد و نان استانداری گلستان که با حضور اتحادیه خبازان برگزار شد اظهار کرد: همه فعالانه حوزه آرد و نان باید کمک کنند یارانه آرد به دست مردم برسد.
وی با بیان این که متولیان حوزه آرد و نان را امانتدار می دانیم افزود: در دستگاه قضایی برنمی تابیم فردی که امانتدار مردم در این حوزه است خیانت کند و اگر کسی بی رحمانه در این حوزه اخلال ایجاد کنند ما نیز بی رحمانه با آنان برخورد می کنیم .
دادستان اسپانلو خطاب به اتحادیه خبازان و فعالان شبکه توزیع آرد دولتی گفت: شما به عنوان متولیان و فعالان این حوزه بهتر از همه می توانید بگویید آردهای دولتی کجا می رود و یا علت شلوغی نانوایی ها چیست، بنابر باید خودتان ورود کنید و راه های نفوذ را ببندید و هر جا نتوانستید به دادستان ها اعلام کنید تا ما برخورد کنیم.
دادستان مرکز استان تاکید کرد: هر چند وظیفه برخورد با متخلفان در حوزه آرد و نان با تعزیرات است اما در شرایط حساس کنونی باید تک تک پرونده های این حوزه ابتدا به دادسرا ارجاع شود.
وی افزود:اگر بررسی ها نشان داد تخلف انجام‌شده از مصادیق اخلال در بازار است با متخلفان برخورد می کنیم و مجازات سنگینی در انتظار مجرمان خواهد بود و همین جا قاطعانه اعلام می کنیم این تهدید نیست و برخورد عملی می کنیم.
دادستان مرکز استان گفت: اگر کوتاهی در نظارت ها سبب عرضه خارج از شبکه آرد و شلوغی نانوایی ها شود با ناظران هم بدون اغماض و بی درنگ برخورد می کنیم.
دادستان اسپانلو افزود: ضابطین دادگستری و دستگاههای متولی مکلفند نسبت به افزایش نظارت ها بر حوزه ارد و نان و شناسایی متخلفین و گزارش به موقع به دادسرا اقدام کنند.
دادستان مرکز استان تاکید کرد: اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی که سبب کمبود یا انحصار شود در وضعیت فعلی مصداق اخلال در نظام اقتصادی است.
اسپانلو گفت: مجوز نانوایانی هم که آرد دولتی را در بازار بفروشند، بدون درنگ باطل می شود.

  1 خرداد 1401
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 72337
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز