اردوی تیم ملی وزنه‌برداری مردان ایران در گرگان آغاز شد

اردوی آماده‌سازی ۲۱ روزه تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان مرد ایران با حضور هفت ورزشکار و چهار مربی از امروز چهارشنبه در گرگان آغاز شد.

به گزارش صیدنیوز، علی‌رضا معینی، مسعود چترایی، علی میری، توفیق پوزش، رضا دهدار، علی‌رضا اسفندیاری و مسعود ممیوند هفت ورزشکار حاضر در این اردو هستند.

سعید علی‌حسینی سرمربی در کنار حمید محمدی به عنوان مربی، امیر حسین‌پور به ماساژور و سیدامین ابراهیمی فیزیوتراپ در این اردو، تمرینات ملی پوشان را زیرنظر خواهند داشت.

ملی پوشان ایران خود را برای حضور در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی که از ۲۰ تا ۲۴ مرداد در ترکیه برگزار می‌شود آماده خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری تاکید کرد که شرکت نکردن ملی پوشان در آزمایش کنترل دوپینگ به منزله انصراف از همراهی تیم ملی در مسابقات تلقی می‌شود.

به گفته حسینی ترکیب نهایی نفرات اعزامی به مسابقات همبستگی اسلامی بعد از رکوردگیری در اردو مشخص خواهد شد.

کادر فنی تیم ملی از ۲۳ وزنه بردار برای حضور در اردوی آماده سازی گرگان دعوت کرده است.

رییس هیات وزنه‌برداری گلستان گفت: اردوی تیم ملی در یکی از مجهزترین سالن‌های ورزشی گرگان انجام می‌شود.

امید رضایانی بیان کرد: همچنین یکی از بهترین مراکز اقامتی گرگان به عنوان محل استراحت، اردونشینان در نظر گرفته شده تا وزنه‌برداران و مجموعه کادر فنی بدون دغدغه‌ به تمرینات بپردازنند.

  25 خرداد 1401
بخش : استان گلستان / ورزشی
کد خبر: 72358
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز