مدیرکل بنیاد مسکن گلستان :
تامین ۷۰۰ هکتار زمین برای ساخت مسکن در روستا‌ها

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: در چهار سال اجرای طرح نهضت ملی مسکن به ۷۰۰ هکتار زمین نیازمندیم که بیش از ۷۰۰ هکتار زمین در روستا‌های گلستان برای اجرای این طرح شناسایی شده است.

به گزارش صیدنیوز، سید محمد حسینی گفت: قرار است سالانه هفت هزار مسکن روستایی ساخته شود که در سال اول حدود ۱۰ هزار نفر شناسایی شده اند.

او گفت: نقشه‌های ساختمانی برای مسکن روستایی تهیه و با کمک بخشداران و دهیاران بخشی از پروانه‌های ساخت صادر و پرونده‌ها به بانک ارسال شده است.

حسینی گفت: تاکنون پنج هزارو ۹۰۰ نفر تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد پنج درصدی را دریافت کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: تاکنون تعداد ۴ هزارو ۷۰۰ واحد مسکونی در مرحله فونداسیون، سه هزارو ۷۰۰ واحد مسکونی در مرحله سقف و بیش از دوهزار واحد مسکن روستایی در مرحله سفت کاری است.

وی گفت: در شهر‌های کمتر از ۲۵ هزار نفر، زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی تامین و واجدان شرایط معرفی شده و کار ساخت توسط بنیاد مسکن انجام می‌شود.

حسینی افزود: در پنج شهر استان تامین زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی انجام و زمین‌ها برای ساخت در اختیار بنیاد مسکن گذاشته شده است.

 

  6 تیر 1401
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز