رئیس اداره طراحی و توسعه تلفن همراه مخابرات منطقه گلستان:
عدم همکاری مردم افزایش دکل ها را به تعویق انداخته است

رئیس اداره طراحی و توسعه تلفن همراه مخابرات منطقه گلستان: گفت: عدم همکاری مردم در اجرای نصب دکل های جدید، افزایش تعداد این دکل ها را برای توسعه ارتباطی تلفن همراه به تعویق انداخته است.

به گزارش خبرنگار صیدنیوز، مهندس عباسیان ظهر امروز در نخستین کارگاه آموزشی مخابرات که برای رسانه های استان برگزار شد، اظهار کرد: توسعه و افزیش دکل های محابراتی تلفن همراه نیازمند همکاری مردم و برخی دستگاه های اجرائی است اما عدم همکاری مردم به دلیل نگرانی از امواج این دکل ها که بیشتر از روی ناآگاهی مردم است، موجب شده تا نتوانیم طرح توسعه را برای ارتباط بهتر و دسترسی راخت تر مشترکان ادامه دهیم.

وی افزود: بارها وبارها به صورت علمی در رسانه ها عنوان شده که این دکل ها هچ گونه امواج خطرناکی برای مردم ندارد و شهروندان به دلیل مطاع نبودن از ین مساله و توجه به اطلاعات غیر کارشناسی اجازه نصب دکل در برخی مناطق را نمیدهند.

عباسیان گفت: از یک سو بسیاری از شهروندان گلستانی از کیفیت ارتبطات گلایه مند هستند و از سوی دیگر اجازه نصب دکل را در منطقه مورد نظر برای توسعه شبکه تلفن همراه نمیدهند و این مساله موجب شده تا شرکت مخابرات استان در  زمینه اجرای زیر ساخت ها کمی با مشکل مواجه شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر 505 مکان سایت که دکل ها در آن نصب شده در استان داریم که خدمات 2G ، 3G و 4G را به مشترکان ارائه میدهند که 754تکنولوژی این  سایت ها را2   ، 337تکنولوژی را 3G و  520 تکنولوژی را 4G تشکیل میدهد.

عباسیان اظهار کرد: بخش زیادی از مکان سایت ها تلفن همراه که در آن ها دکل نصب شده استیجاری است.

وی افزود: در حال حاضر یک میلیون و 300 هز ار مشترک تلفن همراه فعال ر وشن در استان داریم که اگر سیم کارتهای خاموش و یا کم فعال را به آن اضافه کنیم آمار مشترکان دو برابر می شود.

عباسیان گفت: امیدواریم به زودی با ارتقای طرح های توسعه ای شرکت مخابرات استان ، همه مشترکان دیتا و تلفن همراه از یک خروجی بهره مند شوند و یک زیر ساحت برای هر دوی آنها داشته باشیم .
گفتنی است این کارگاه یک روزه در راستای آشنایی هر چه بیشتر رسانه های استان با بخش های مختلف مخابرات استان و تجهیزات مخابراتی برگزار شد.

  13 تیر 1401
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز