مدیرکل انتقال خون گلستان خبر داد؛
راه اندازی انتقال خون رامیان در مرکز جامع سلامت

مدیر کل انتقال خون استان گلستان گفت: پایگاه جدید خونگیری هرستان رامیان در مرکز جامع سلامت این شهرستان راه اندازی می شود.

فاطمه محمدی در گفتگو با خبرنگار صیدنیوز، اظهار کرد: این مرکز با حمایت فرماندار رامیان و برای دسترسی راحت تر مردم به مرکز انتقال خون که در مرکز شهر نیز واقع شده است، راه اندازی می شود.

وی افزود: ساختمانی که در گذشته توسط خانواده شهدا به این سازمان برای پایگاه انتقال خون اهدا شده بود علاوه بر دور ی از شهر رامیان نیازمند 500 میلیون اعتبار برای تکمیل و تجهیز است که با مشورت فرماندار رامیان، ساختمان قبلی در قالب قرار داد سه ساله به بنیاد مسکن اجاره داده شده که است .

محمدی گفت: تمام تلاش مجموعه انتقال خون استان بر این است که از ظرفیت اهدای خون مردم در استان با ایجاد پایگاه های خونگیری، استفاده کند و یاری گر مردم در این امر خداپسندانه باشد.

گفتنی است این موافقت با حضور مدیرعامل انتقال خون کشور و معاونت وی که برای بررسی مسایل پایگاه های انتقال خون استان به مدت دو روز به گلستان سفر کرده اند، انجام شده است.

  31 تیر 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72445
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز