مدیر عامل انتقال خون کشور:
جذب پزشک ثابت و نیروی متخصص برای پایگاه انتقال خون علی آباد

مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: جذب پزشک و نیروی ثابت متخصص برای پایگاه انتقال خون علی آباد در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار صیدنیوز، مصطفی جمالی صبح امروز در برنامه سفر دو روزه به گلستان در بازدید از پایگاه انتقال خون علی آباد کتول گفت: این پایگاه نیازمند به روز رسانی و تقویت بیشتر در راستای پزشک و نیروی متخصص ثابت است که در دستور کار قرا گرفته و به زودی اجرائی می شود.

وی افزود: جانمایی برای ساحتمان جدید از دیگر مواردی است که در جهت توسعه پایگاه انتقال خون علی آباد کتول در نظر گرفته شده است و امید داریم این جانمایی هر چه سریع تر و اگر هم شده حتی در این سفر به نتیجه برسد.

وی افزود: در برنامه دیگری در نظر داریم تا واحد های خون گیری این پایگاه به 50 تا 70 واحد خون گیری برحسب تعداد جمعیت شهرستان در روز برسد .

مدیر عامل انتقال خون کشور بیان کرد: آموزش نیروها نیز از دیگر برنامه های این سازمان است که به زودی در پایگاه علی آباد نیز عملی می شود.

جمالی گفت: عقیده داریم که محل پایگاه انتقال خون باید برای مردم و کارکنان آن محلی بزرگ، امن و کاملا مجهز باشد تا شهروندان رغبت بیشتری برای اهدای خون به همنوعان خود داشته باشند و حتی دقیقه ای هم معطل نشوند.

گفتنی است مدیر عامل انتقال خون کشور و هیات همراه با حضور در مزار شهدای این شهرستان با شهداء و آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

  30 تیر 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72449
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز