معاون خدمات شهری شهرداری گرگان:
ساماندهی متکدیان به طور مستمر ادامه دارد

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت:شهرداری گرگان جمع‌آوری متکدیان را به طور مستمر در دستور کاری خود قرار داده است.

به گزارش صیدنیوز، احمد سالاری اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا نیمه مرداد ماه امسال ۱۲۴ متکدی در سطح این شهر جمع‌آوری و ساماندهی شدند. 

وی افزود: از این تعداد سه نفر به بهزیستی، هشت نفر به کمیته امداد و پنج نفر به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین سه نفر به بیمارستان و دو نفر به شهرستان محل سکونت خود بازگردانده شدند.

معاون شهردار گرگان گفت: همچنین در راستای اجرای این طرح ۲۴ نفر به خانواده هایشان تحویل و ۷۹ مورد نیز با اخذ تعهد کتبی آزاد شدند.

سالاری ادامه داد: شهرداری گرگان همچنین در راستای ارتقای سطح امنیت اجتماعی با همکاری نیروی انتظامی، دادستانی و بهزیستی در سه مرحله تعداد ۶۹ معتاد متجاهر را از شهر گرگان جمع‌آوری و پس از غربالگری به کمپ ترک اعتیاد توسکستان تحویل داد.

وی افزود: همراهی شهروندان در موفقیت طرح جمع‌آوری متکدیان بسیار حائز اهمیت است و بدون شک هیچ اقدامی بدون همکاری با مردم توفیق کامل را همراه نخواهد داشت.

وی از عموم شهروندان درخواست کرد، کمک‌های خود را به اشخاص یا نهادهایی بدهند که از مصرف وجوهات آنها مطمئن هستند و از کمک کردن در معابر سطح شهر به افراد متکدی خودداری کنند.

  19 مرداد 1401
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز