رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان:
بیشترین اعتبارات سفر دولت سیزدهم در استان به بخش کشاورزی اختصاص دارد

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان گفت:بیشترین اعتبارات سفر دولت سیزدهم در استان به بخش کشاورزی با ۱۴ مصوبه و ۳۸ هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال، راه و شهرسازی با هفت مصوبه و ۲۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، نیرو با ۱۱ مصوبه با تسهیلات ارزی ۱۵۵ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال ( سهم اعتبارات عمرانی ۲۰ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال ) اختصاص یافت.

به گزارش صیدنیوز، قدرت‌الله عابدی اظهار کرد: روند شتابان تزریق اعتبار سفر دولت استانی سیزدهم برای توسعه زیرساخت بخش‌های مختلف کم‌نظیر است. 

وی افزود: روند شتابان تزریق اعتبار سفر دولت استانی سیزدهم برای توسعه زیرساخت بخش‌های مختلف کم‌نظیر است. 

عابدی گفت: روند شتابان تزریق اعتبار سفر دولت استانی سیزدهم برای توسعه زیرساخت بخش‌های مختلف کم‌نظیر است. 

عابدی با تجلیل از مقام شامخ شهدای رسانه و گرامی‌داشت روز خبرنگار، گفت: اطلاع رسانی رسالت بزرگ خبرنگاران خبرگزاری ها و رسانه ملی در ارایه خدمات دولت به مردم است.

وی افزود: نیاز به اطلاع رسانی اقدامات خوب و شایسته نظام برای مردم وجود دارد تا اطلاعات این اقدامات به جامعه منعکس شده و از سوء استفاده رسانه های معاند جلوگیری گردد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان خطاب به خبرنگاران گفت: کار شما با وجود محدودیت های مالی، بسیار خطیر بوده و نیاز است بیش از این ایثار را سرلوحه فعالیت حرفه ای خود قرار دهید.

  18 مرداد 1401
بخش : استان گلستان / دولت
کد خبر: 72468
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز