فرماندار گرگان:
فروش مرغ قطعه‌بندی شده بالاتر از ۵۹۸۰۰ تومان ممنوع و تخلف است/مردم نگران تامین مرغ نباشند

فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان گرگان همچنین تأکید کرد: قیمت فروش مرغ قطعه‌ شده تحت هر عنوانی اعم از زعفرانی، فلفلی و ... بالاتر از 59 هزار و 800 تومان ممنوع بوده و تخلف است.

به گزارش صیدنیوز، عیسی پایین‌محلی در جلسه کارگروه تنظیم بازار این شهرستان با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: ستاد تنظیم بازار کشور براساس یک برآورد کارشناسی قیمت مرغ را کیلویی 59 هزار و 800 تومان تعیین کرده است و فروش بالاتر از این قیمت تخلف بوده و دستگاه‌های نظارتی با متخلفان برخورد خواهند کرد.

فرماندار گرگان با بیان اینکه دولت از تولیدکنندگان حمایت‌های خوبی دارد، افزود: قیمت‌گذاری انجام شده به نحوی است که نه تولیدکننده متضرر شود و نه اینکه قدرت خرید مصرف‌کننده کاهش پیدا کند.

وی ابراز امیدواری کرد: با اعمال سیاست‌های حمایتی دولت مشکلات به مرور کاهش خواهد یافت؛ ضمن اینکه سهم قابل توجهی از تسهیلات نیز به مرغداری‌ها اختصاص داده شده است.

پایین‌محلی با اشاره به افزایش جوجه‌ریزی در واحدهای پرورش مرغ شهرستان گرگان گفت: در 5 ماهه امسال 10 میلیون و 970 هزار و 421 قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری‌های این شهرستان انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 600 هزار قطعه افزایش یافته است.

وی با تأکید بر تشدید نظارت‌ها بر بازار بیان کرد: جوجه‌ریزی و تولید گوشت مرغ در شهرستان گرگان روند مطلوبی دارد و مردم نگرانی بابت تأمین آن نداشته باشند.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان گرگان همچنین تأکید کرد: قیمت فروش مرغ قطعه‌ شده تحت هر عنوانی اعم از زعفرانی، فلفلی و ... بالاتر از 59 هزار و 800 تومان ممنوع بوده و تخلف است.

وی با اشاره به نظارت‌های مستمر بر بازار کالاهای اساسی گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت اقلام اساسی از جمله برنج، روغن خوراکی و غیره در بازار با کاهش همراه بوده وخوشبختانه آرامش بر بازار حاکم است.

 

  15 شهریور 1401
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 72554
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز