۲ مدعی نفوذ در زندان گرگان دستگیر شدند

رییس کل دادگستری گلستان گفت: ۲ محکوم سابقه‌دار که مدعی نفوذ در زندان گرگان بودند با رصد حفاظت و اطلاعات دادگستری استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش صیدنیوز، حیدر آسیابی افزود: این افراد با این ادعا که در زندان گرگان نفوذ دارند و می توانند برای مددجویان مرخصی بگیرند از خانواده های زندانیان پول می‌گرفتند.

وی اظهار داشت: این افراد زمانی شناسایی شدند که کارشناسان حفاظت و اطلاعات استان به پرسه‌های آنان در اطراف محوطه دادگستری و زندان گرگان مشکوک شده و پس از بررسی متوجه شدند از محکومان سابقه دار هستند که با ادعای این که در دادگستری و زندان نفوذ دارند از مردم کلاهبرداری می‌کنند.

وی بیان کرد: با رصد کارشناسان حفاظت و اطلاعات این متهمان هنگام دریافت ۵۰۰ میلیون ریال دستگیر شدند و بررسی ها نشان می دهد ادعای نفوذ آنها در زندان برای فریب و ترغیب کردن افراد برای پول دادن به آنان بود.

آسیابی افزود: پرونده این ۲ کارچاق کن در دادسرای گرگان در حال رسیدگی است.

رییس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به تلاش های دادگستری استان برای شناسایی و برخورد با کارچاق کن ها گفت: پایش ورود و خروج مراجعان به محاکم استان، رصد محوطه اطراف دادگستری ها و دادسراها و زندان های استان و راه اندازی سامانه پیامکی دیده بان حفاظت به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۸۳۶۷ از جمله این تلاش هاست.

  20 شهریور 1401
بخش : استان گلستان / قضاییه
کد خبر: 72580
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز