دادستان مرکز استان:
ساماندهی کافه رستوران های محور ناهارخوران و زیارت گرگان

دادستان مرکز استان گلستان در بازدید شبانه از کافه رستوران های محور گردشگری پارک‌جنگلی ناهارخوران از دستگاه های متولی خواست:  روند صدور مجوز  برای این واحدها را تسریع کنند.

به گزارش صیدنیوز، محمود اسپانلو افزود: مالکان این کافه رستوران ها هم باید  قوانین و شئون فرهنگی  منطقه را رعایت کنند و حداکثر تا یک هفته آینده  عرضه قلیان در این مکان ها را متوقف کنند.

وی  افزود: دادسرای مرکز استان طرحی را برای بررسی ایمنی کافه رستوران ها  با همراهی تیمی از کارشناسان مرکز بهداشت، اداره صمت ، اماکن و میراث فرهنگی آغاز کرده است.

دادستان اسپانلو افزود: در قالب این طرح سلامت کارکنان این مراکز خدماتی و ایمنی فضا و نحوه پایبندی به قوانین و مقررات  بررسی و در صورت تخلف، اقدام متناسب صورت می گیرد.

دادستان مرکز استان در ادامه بازدید شبانه از محور ناهارخوران گرگان به مسجد محله سروش این شهر هم رفت.

دادستان مرکز استان در  دیدار با اهالی این‌محله از تشکیل پرونده حقوق عامه به منظور پیگیری مشکلات این منطقه خبر داد و گفت: در معاونت پیشگیری از جرم دادسرای گرگان اجرای حقوق عامه در همه محلات را به تفکیک از دستگاه های متولی مطالبه و پیگیری می کنیم.

 

  24 شهریور 1401
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز