مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان:
اولویت اشتغال کمیته امداد گلستان حمایت از طرح‌های کشاورزی است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: اولویت این نهاد برای ایجاد فرصت شغلی در سال جاری حمایت از طرح‌های بخش کشاورزی و دانش‌بنیان است.

به گزارش صیدنیوز، عیسی بابایی در چهارمین نشست ستاد اشتغال آق‌قلا اظهار داشت: این نهاد در زنجیره‌هایی از جمله نوغانداری، ماهی و میگو، زنبورداری، گیاهان دارویی و طرح‌های دانش‌بنیان از متقاضیان با ارائه مشاوره و پرداخت وام ارزان‌قیمت حمایت می‌کند.

وی گفت: کمیته امداد به غیر از جامعه هدف تحت حمایت، برای دهک‌های یک تا پنج جامعه در صورت داشتن شرایط لازم، شغل ایجاد می کند.

به گفته بابایی، امسال این نهاد در استان برای ۱۲ هزار و ۵۳۳ نفر با جذب ۷ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال وام تعهد اشتغال دارد که در دست اجرا است.

وی در خصوص سهمیه ایجاد فرصت شغلی برای کمیته امداد شهرستان آق‌قلا، افزود: امسال برای این شهرستان ۷۷۸ فرصت شغلی برنامه‌ریزی شده که تاکنون ۲۹۶ فرصت شغلی آن معادل ۳۸ درصد محقق شد.

  28 شهریور 1401
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز