پیکر مرزبان شهید گلستانی به خاک سپرده شد

1

پیکر استواریکم شهید امیرحسین خالص‌خمر از اهالی گلستان که بعد از ۲ ماه بستری بودن در یکی از بیمارستان‌های تهران، ۱۵ مهرماه به شهادت رسیده بود امروز شنبه بر دستان مردم مومن و ولایی کلاله تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

به گزارش صیدنیوز، در این مراسم سردار رضایی‌نژاد مشاور فرمانده مرزبانی فراجا، فرمانده و کارکنان مرزبانی و انتظامی استان و شهرستان در کنار خانواده معظم شهدا و مردم منطقه حضور داشتند.

شهید امیرحسین خالص‌خمر از مرزبانان وظیفه‌شناس گلستانی اهل کلاله حاضر در استان سیستان و بلوچستان بود که حین کنترل و مراقبت از مرز مجروح شده بود.

این مرزبان وظیفه‌شناس گلستانی پس از مجروحیت در یکی از بیمارستان های تهران تحت درمان قرار داشت و پس از تحمل ۲ ماه رنج جراحت به شهادت رسید.

چندی پیش، سردار "احمدعلی گودرزی" فرمانده مرزبانی فراجا با حضور در بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر (عج)، قبل از شهادت امیرحسین خالص‌خمر از نزدیک جویای احوال وی شده بود.

شهرستان کلاله با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت واقع در شرق استان گلستان تاکنون ۱۵۷ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

  16 مهر 1401
بخش : استان گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 72677
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز