مسئول فضای مجازی بسیج گلستان:
ظرفیت نخبگانی بسیج در فضای مجازی شناسایی و از آن حمایت می‌شود

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج گلستان گفت: رویکرد اصلی ما بر آن است تا ظرفیت نخبگانی بسیج در فضای مجازی را شناسایی و از آنها حمایت کنیم.

به گزارش صیدنیوز، رضا روشنی پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاحیه چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج گلستان اظهار کرد: چهارمین رویداد ملی تولید محتوای بسیج استان گلستان در سه بخش نرم افزار موبایلی، بازی‌های موبایلی و پویانمایی از امروز به مدت سه شبانه روز آغاز می‌شود.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج گلستان افزود: این رویداد بر اساس منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تاکیدات ایشان مبنی در فعالیت خلاقانه در فضای مجازی شکل گرفته و هر سال در سطح کشور برگزار می‌شود

وی اظهار کرد: سال نخست این رویداد را با حضور ۶ تیم شروع کردیم اما امسال چهارمین رویداد را با حضور پرشور ۱۱۰ نفر در قالب ۲۶ تیم آغاز خواهیم کرد که این نشان از گسترش توانمندی تیم‌های تولید محتوای بسیج در فضای مجازی استان است.

روشنی گفت: شناسایی، پرورش و هدایت استعدادها و ظرفیت‌های نخبگانی فضای مجازی و حمایت از آنها از اهداف مهم و اصلی این رویداد است.

  25 آبان 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72859
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز