مدیرکل فرودگاه های گلستان:
ماهانه ۳۲۰ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه گرگان انجام می شود

مدیرکل فرودگاه های گلستان با اشاره به برقراری هشت مقصد پروازی از فرودگاه گرگان، گفت: ماهانه ۳۲۰ پرواز داخلی و خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

به گزارش صیدنیوز، علی متانت اظهارکرد: از ابتدای سال تا اواخر مهر در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان به صورت ماهانه ۲۰۰ سورتی پرواز انجام می‌شد، اما از ابتدای آبان تعداد پروازها به ۳۲۰ مورد رسیده است.

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان افزود: تعداد پروازهای گرگان به مقصد شهر مشهد قبلاً دو روز در هفته بود اما از ابتدای آبان به چهار روز در هفته رسیده است.

وی گفت: در هفته پایانی آبان ماه پرواز زابل به هفته‌ای دو بار و شیراز یک روز در هفته رسیده است.

متانت افزود: با توجه به تجربیات سال‌های قبل و استقبال مسافران گلستانی، در حال پیگیری برقراری پرواز کیش، قشم و چابهار برای زمستان هستیم.

وی ادامه داد: با هدف تسهیل تردد مردم استان گلستان در حال حاضر از فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان ۶ پرواز مسیر داخلی مانند، زابل، زاهدان، شیراز، عسلویه و تهران و دو مسیر خارجی قزاقستان و نجف انجام می‌شود.

گفتنی است، استان دو میلیون نفری گلستان دو فرودگاه در شهرهای کلاله و گرگان دارد.

  1 آذر 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72881
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز