یادمان شهدای دانش آموز گلستان رونمایی شد

یادمان شهدای دانش‌آموز گلستان با صرف هزینه ۹۰۰ میلیون ریالی از محل اعتبارات اداره‌کل آموزش و پرورش گلستان امروز یکشنبه رونمایی شد.

به گزارش صیدنیوز، مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در این مراسم اظهار کرد: گرامی‌داشت یاد شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم گامی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

سیدرضا نظری اظهار داشت: مسوولیت مردم و مدیران برای رساندن ایران اسلامی به پیشرفت بیشتر با توجه به جانفشانی شهدا سنگین‌تر است که باید تلاش کنیم با گام برداشتن در مسیر شهدا، به این اهداف دست پیدا کنیم.

رییس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش گلستان هم در این مراسم گفت: کرامت و عزت خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دولت سیزدهم مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

غلامرضا نودهی افزود: پارسال ۴۰ کتاب با موضوع شهدای دانش آموز و فرهنگی گلستان منتشر شد که امیدواریم با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت توجه به تدوین کتب جدید مورد توجه بیشتر نویسندگان قرار بگیرد.

یادمان شهدای آموزش و پرورش گلستان مزین به تصویر ۱۱۰ شهید فرهنگی و دانش‌آموز استان است.

  6 آذر 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72908
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز