معاون استاندار گلستان:
بازار مرغ در گلستان به تعادل رسید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: خرید دام توسط امور پشتیبانی امور دام گلستان از تولیدکنندگان علاوه بر حمایت از این افراد سبب مدیریت بازار شد.

به گزارش صیدنیوز، محمد دهنوی شب گذشته در ستاد تنظیم بازار گلستان اظهارکرد: با توجه به زمان انبار کردن میوه شب عید تا از هفته بعد برنامه ریزی شده و باید از ظرفیت و محصولات خود استان استفاده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در خصوص مرغ هم گفت: بازار مرغ در استان به یک تعادل رسیده است، ضمن اینکه خرید خوبی را از سوی پشتیبانی امور دام از تولیدکنندگان داشتیم تا متضرر نشوند، بازار را هم توانستیم کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه امروز در همه جای استان، قیمت مرغ کمتر از قیمت مصوب ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان است، اضافه کرد: حجم خوبی را هم از گوشت قرمز برای تنظیم بازار تأمین کردیم تا هر زمان که نیاز بود به بازار تزریق کنیم.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد رصد مستمر بر بازار دارو و تأمین و عَرضه نیازمندی‌های استان توسط فرمانداران و شبکه‌های بهداشت انجام شود.

در این جلسه همچنین ذخیره هشت هزار تُنی گوشت قرمز و مرغ، افزایش جوجه ریزی در مرغداری‌ها و بهره گیری از شرکت‌های دانش بنیان مطرح شد.

  6 آذر 1401
بخش : استان گلستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 72909
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز