معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان:
منکر وجود مشکل در استان نیستیم/شناسایی نقاط قوت و ضعف شهرستانهای غرب گلستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: منکر وجود مشکل در استان نیستیم اما در صورت همراه نشدن دولتی‌ها با سایر نهادها، مردم، نخبگان، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اتفاق زیادی برای حل آنها رخ نمی‌دهد چراکه در دولت سیزدهم بودجه نسبت به دولت‌های قبلی فرق چندانی نکرده اما ریل‌گذاری برای توسعه کشور برگرفته از آموزه‌های دینی و انقلابی تغییر کرده است.

به گزارش خبرنگار صیدنیوز، سیدعلی مهاجر روز سه‌شنبه در نشست شورای اداری بخش نوکنده از توابع شهرستان بندرگز در غرب گلستان اظهارکرد: مردم به دولت سیزدهم اعتماد کردند و از ما خدمت صادقانه می‌خواهند پس وظیفه داریم با روحیه ایثار و از خود گذشتگی بر تکالیف و باورهای برگرفته از شهدا عمل کنیم.

وی افزود: فضای کاری یک مدیر انقلابی باید بر پایه تعامل و هم‌افزایی میان دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادهای خدمات‌رسان و استفاده از ظرفیت نخبگان باشد.

مهاجر افزود: دشمن با شکل دادن جنگ نامتعارف رسانه‌ای برای بزرگنمایی مشکلات و کمرنگ نشان دادن فعالیت‌های تاثیر گذار دولت در مسیر رشد و توسعه ایران اسلامی به دنبال ناامید کردن مردم جامعه است لذا همگی ما موظف هستیم با حرکت در مسیر جهاد تبیین و معرفی ظرفیت‌ها در کشور امیدآفرینی کنیم.

وی گفت: استاندار گلستان به عنوان یکی از مدیران انقلابی با عملکرد هوشمندانه و برنامه ریزی موثر خود در سفر اسفندماه سال گذشته رییس جمهور به این استان توانست اعتبارات خوبی را جذب کند و می‌طلبد سایر مدیران استانی و شهرستانی با این روحیه برای رسیدن بیش از پیش این خطه به پیشرفت و آبادانی تلاش داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اعلام گردآوری نقاط قوت، ضعف و آسیب‌های غرب گلستان گفت: باید با برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی برای برون‌رفت از مشکلات و تقویت ظرفیت‌های اقتصادی این منطقه تلاش کرد.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی با هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های منطقه می‌توانند نقش تاثیرگذاری در توسعه گلستان داشته باشند.

معاون استاندار گلستان، عقب ماندگی‌های استان را ناشی از فضاهای سیاسی و حزبی دانست و از مسوولان و فعالان اجتماعی خواست گرایشات فکری خود را معطوف به زمان انتخابات کنند و بدون توجه به حزب و جناح خاص با رفاقت و دوستی و قرارگیری در مسیر انجام کارهای عمرانی و اقتصادی باعث شادی دل خانواده شهدا شوند.

  8 آذر 1401
بخش : استان گلستان / جامعه
کد خبر: 72919
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز