صفحه اصلي > استان گلستان > جشن میلاد امام رضا(ع) در بیش از 200 روستای گلستان

جشن میلاد امام رضا(ع) در بیش از 200 روستای گلستان


23 تیر 1398. نويسنده: admin1

http://media.shabestan.ir/Original/1397/06/14/IMG08573607.jpg

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: برنامه جشن میلاد امام رضا(ع) در بیش از 200 روستا و بیش از صدها هیئت مذهبی و مساجد شهرستان‌های استان گلستان در حال برگزاری است.
به گزارش صیدنیوز، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد بابیان اینکه ذوق و سلیقه مردم درصحنه‌ها فراوان کارساز است، اظهار کرد: ذوق و سلیقه مردم کمک کرد تا دهه کرامت در استان باشکوه بیشتری برگزار شود.
وی افزود: حضور خدام حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در استان باعث شور، شعف و نشاط معنوی در جامعه شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مردم ما زندگی و روزگار خود را با خاندان و اهل‌بیت پیامبر(ص) می‌گذرانند. اعتقاد عمیق و صمیمی از سوی مردم نسبت به امام رضا(ع) وجود دارد که ایشان را همه هستی خود می‌دانند.
وی با اشاره به اینکه مردم بدون یاد امام رضا(ع) زندگی نمی‌کنند و حیات خود را مدیون ایشان می‌دانند، یادآور شد: امام رضا(ع) تنها متعلق به شیعیان نیست.
ولی نژاد اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت کاروان سفیران کریمه اهل‌بیت(ع) و کاروان زیر سایه خورشید وارد استان شد که سعی کردیم سخنان گوهربار ائمه معصومین(ع) به‌خصوص امام رضا(ع) در قالب این كاروان، در جامعه بیشتر ترویج کنیم.
وی یادآور شد: در دهه کرامت امسال صدها برنامه چون برگزاری جشن، گردهمایی و نشست برگزار کردیم که برای اجرای این برنامه‌ها همکاری خوبی از سوی دستگاه‌های مربوطه، دفتر نماینده ولی‌فقیه استان، تشکل‌های دینی، استانداری و خود مردم صورت گرفته است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد: برنامه جشن میلاد امام رضا(ع) در بیش از 200 روستا و بیش از صدها هیئت مذهبی و مساجد شهرستان‌های استان گلستان در حال برگزاری است.


بازگشت