صفحه اصلي > استان گلستان / قضاییه > تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی/ فراخواندن چند نفر به دادسرای کردکوی برای بازجویی

تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی/ فراخواندن چند نفر به دادسرای کردکوی برای بازجویی


28 شهریور 1399. نويسنده: Admin

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از تشکیل پرونده برای موضوع شهروند گمشده کردکویی خبر داد.

به گزارش صیدنیوز، هادی عزیززاده دادستان عمومی و انقلاب کردکوی گفت: همزمان با اعلام خبر مفقودی یک شهروند کردکویی در منطقه جنگلی این شهر از سوی خانواده وی، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای این شهرستان تشکیل شد.

عزیززاده دادستان عمومی و انقلاب کردکوی با بیان این که امیدواریم این هم استانی، سلامت پیدا شوند و به آغوش خانواده بازگردند،افزود: همزمان با اقدام هلال احمر و نیرو‌های داوطلب برای جستجوی این شهروند، اقدامات لازم برای در نظر گرفتن سایر فرضیه‌ها نیز در دادسرای این شهرستان در حال پیگیری و انجام است.

او با بیان این که تشکیل پرونده، همزمان با عملیات جستجو در پرونده‌های مفقودی، روال عادی است،ادامه داد: فعلا اظهارنظر درباره جنایی بودن این پرونده زود است و باید منتظر نتیجه جستجو‌ها ماند؛ البته چند نفری به عنوان مطلع و مظنون به شعبه اول بازپرسی کردکوی فراخوانده شده اند و تحقیقات در حال انجام است.

فرماندار کردکوی هم در این باره اظهار کرد: سومین روز جستجوها برای یافتن این شهروند بی نتیجه ماند.

معین شریفی جوان ۳۶ ساله بعدازظهر سه شنبه برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت که متاسفانه مفقود و تا کنون پیدا نشده است.


بازگشت