صفحه اصلي > استان گلستان > مهلت ثبت نام در جشنواره ابوذر تا 30 آذر ماه تمدید شد

مهلت ثبت نام در جشنواره ابوذر تا 30 آذر ماه تمدید شد


10 آذر 1399. نويسنده: Admin

مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر گلستان: شرکت کنندگان جشنواره ابوذرتا پایان آذر می توانند آثار خود را به صورت حضوری و یا با مراجعه به سایت مربوطه ارسال کنند.
به گزارش صیدنیوز، حمیدرضا فرشیدنیا، مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر گلستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی ساجد اظهارکرد: ششمین مرحله جشنواره ابوذر استان گلستان امسال با موضوعات نوین در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره به لحاظ کمیت در استان از رتبه نخست در سطح کشور برخوردار است، افزود: این جشنواره به لحاظ کیفی هم توانسته از رویکرد خوبی برخوردار باشد.
مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر گلستان با بیان اینکه ششمین جشنواره ابوذر امسال با رویکرد خاصی در اسم گذاری فعالیت می کند، گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید یک نگاه تحولی به جشنواره داده شد تا با موضوع گلستان در مسیر تحول بتواند گامی در جهت رشد استان برداشته شود.
فرشیدنیا با اشاره به اینکه این جشنواره در دو موضوع چون عام و خاص برگزار می شود، اظهار کرد: موضوعات عام بخش هایی چون تحول در حوزه های فرهنگی و هنری، امنیتی، اجتماعی، فنی و مهارتی، بهداشت و سلامت، ورزشی، اقتصادی و معیشتی، آموزشی، صنعتی، قضایی و حقوقی و اداری در استان است.
وی یادآورشد: موضوعات خاص در بخش هایی چون چهل سالگی دفاع مقدس «افتخارات فرهنگی دفاع مقدس، روایتگری، مستندات خاطره نویسی و خاطره گویی در استان»، تکانه های جهش تولید در استان« اقدامات و فعالیت های دستگاه ها و نهادهای حقوقی و حقیقی استان»، رسانه در آیینه رسانه « بررسی وضعیت رسانه های استان، گام های همسویی رسانه های استان اصالت ها و رسالت های رسانه ای» فعالیت خواهد داشت.
فرشیدنیا گفت: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در قالب های خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله و یاداشت، عکس، نماهنگ، موشن گرافی و فیلم کوتاه به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال کنند.
مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر گلستان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان تا پایان آذر می توانند آثار خود را به صورت حضوری و یا با مراجعه به سایت مربوطه ارسال کنند.


بازگشت