صفحه اصلي > استان گلستان / اقتصاد ایران > رقیب دولت و بخش خصوصی نیستیم/ 100 فقره اسناد ملکی شش دانگ در بنیاد علوی به مردم واگذار شد

رقیب دولت و بخش خصوصی نیستیم/ 100 فقره اسناد ملکی شش دانگ در بنیاد علوی به مردم واگذار شد


9 بهمن 1399. نويسنده: Admin

رئیس بنیاد مستضعفان گفت : واگذاری 100 فقره اسناد ملکی شش دانگ در بنیاد علوی به مردم خبر داد و اظهار کرد: باتوجه به اینکه رژیم غاصب پهلوی آن را تصرف کرده بود  اما اکنون این اراضی با اذن رهبری به مردم واگذار شد.

به گزارش صیدنیوز، پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه در حال حاضر 35 شرکت ما در بورس فعال است، اظهار کرد : تعدادی دیگر از شرکت های ما نیز در آستانه ورود به بورس هستند.
وی با اشاره به اینکه این اقدام نشان می دهد که بنیاد به سمت مردمی تر شدن و شفاف تر شدن گام بر می دارد افزود : در راستای شفاف سازی ما تمام مالیات ها را می دهیم و زیرمجموعه های ما جزو مودیان خوش حساب هستند و هر سال هم تسویه حساب مالی می گیریم.
 فتاح با بیان اینکه نام مستضعفان روی این بنیاد است، اظهار کرد: ما در این بنیاد هیچ بریز و بپاش و مصرف های غیر متعارف نداریم.
وی ادامه داد: باتوجه به اینکه ما نظارت پذیر هستیم تمامی شرکت های ما توسط بهترین موسسات حسابرسی می شوند ، ما درب های نظارت را به روی سازمان بازرسی کل کشور و مجلس باز کردیم و حراست ما فعال است و معتقدیم همه زیر مجموعه ما باید نظارت بشوند .
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه نه ما قرار است جای دولت را بگیرم و نه قرار است رقیب بخش دولت شویم، گفت: دولت جای خود را دارد و هر جا احساس شود بخش خصوصی به میدان آمده ما کنار خواهیم رفت.
وی تصریح کرد: اکنون با فعالیتی که گروه های جهادی دارند  چندین هزار گروه به بنیاد علوی وصل شده اند.
فتاح از واگذاری 100 فقره اسناد ملکی شش دانگ در بنیاد علوی به مردم خبر داد و اظهار کرد: باتوجه به اینکه رژیم غاصب پهلوی آن لا تصرف کرده بود  اما اکنون این اراضی با اذن رهبری به مردم واگذار شد.
وی خاطرنشان کرد: در سیل گلستان تمام سیمان مورد نیاز سیل زدگان را بنیاد مستضعفان تامین کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه همکاری های خوبی از سوی صدا و سیما با بنیاد صورت می گیرد،گفت : باید سعی شود اقداماتی که از سوی بنیاد  صورت می گیرد در معرض دید مردم قرار گرفته شود.

فتاح با بیان اینکه رسیدگی که از سوی این بنیاد به مردم صورت می گیرد باعث شده تا ترامپ ما را تحریم کند، گفت : رئیس جمهور خبیث آمریکا ماه گذشته ما و هکاران بنیاد را برای سومین بار تحریم کرد ، این برای اینست که ما به داد مردم رسیده ایم و افتخار ما اینست که توسط قاتل شهید سلیمانی تحریم شده ایم .


بازگشت