سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشهد مقدس/ پیگیری اشتغال و رونق اقتصادی بخش IT در خراسان رضوی با امضای تفاهم نامه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه 12 فروردین به منظور امضای تفاهمنامه ای با 20 شرکت حوزه فناوری اطلاعات و برای افزایش سهم خراسان رضوی از اقتصاد IT به مشهد مقدس سفر می کند.

در این سفر  که وزیر تعاون، کار و رفاه نیز حضور دارد که قرار است بعد از هشت ماه جلسه در کمیته کار و اشتغال، تفاهمنامه ای با 20 شرکت حوزه فناوری اطلاعات برای افزایش سهم خراسان رضوی از اقتصاد IT میان طرفین و استاندار خراسان رضوی امضا شود.

همواره یکی از اولویت های وزارت ارتباطات، توسعه کسب و کارهای مبتنی بر ICT است که افزایش سهم استان در اقتصاد فناوری اطلاعات نیازمند زیرساخت مناسب، نیروی انسانی توانمند و متخصص و دسترسی به بازار  است.

به این منظور، کمیته ای از هشت ماه گذشته با حضور وزارت ارتباطات، وزارت کار و استانداری خراسان رضوی تشکیل شده که جلسات هفتگی منظمی برگزار شده است.این جلسات با همکاری ٢٠ شرکت حوزه تولید محتوا، تشکیل شد تا با استفاده حداکثری از زیرساختی که با سرمایه گذاری وزارت ارتباطات، اپراتوهای تلفن همراه و شرکت های خصوصی ایجاد شده است، برای ارایه خدمات به شهروندان و زوار استفاده شود.

  12 فروردین 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز