مرگ ۴ مشهدی در عمق چاه

مرگ 4 مشهدی در عمق چاه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

به دنبال تراژدی تلخی که عصر روز گذشته در عمق یک چاه کشاورزی رقم خورد، پنج نفر دچار گازگرفتگی شدند که چهار نفر از آنان جان باختند و یک نفر دیگر درحالی با وضعیت وخیم توسط نیروهای اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد.

این حادثه تاسف بار عصر روز گذشته در اطراف روستای چلقی، زمانی رخ داد که پنج برادر و برادرزاده مشغول حفر چاه برای آب کشاورزی بودند اما ناگهان افرادی که در بیرون از چاه مشغول کار بودند، به حادثه ای که در عمق چاه رخ می داد، مشکوک شدند چرا که احساس می کردند حفر کننده با مشکلی در عمق چاه روبه رو شده است بنابراین یکی از برادران برای نجات برادر دیگرش به درون چاه رفت اما او نیز بدون سروصدا ماند و بالا نیامد!

 

گزارش خراسان حاکی است:این گونه بود که هرکدام از برادران و دو برادرزاده آنان، خود را درون چاه انداختند تا دیگری را نجات دهند اما این افراد که بدون استفاده از تجهیزات ایمنی و تنها برای نجات جان اعضای خانواده، بی درنگ به داخل چاه کشاورزی می رفتند ، نرسیده به عمق چاه، دچار گازگرفتگی می شدند و بدون آن که بتوانند دیگران را از آن چه در عمق چاه می گذرد با خبر کنند، یکی پس از دیگری بر اثر مسمومیت شدید به کام مرگ فرو می رفتند. اهالی محل زمانی از این تراژدی تلخ آگاه شدند که سه برادر به همراه دو برادرزاده شان خود را برای نجات یکدیگر به داخل چاه انداخته بودند. اهالی محل پس از تماس با امدادگران آتش نشانی و اورژانس، خود دست به کار شدند و پیکر پنج نفر را با کمک یکدیگر از عمق چاه بیرون کشیدند. بنابر گزارش خراسان، با توجه به حساسیت موضوع، گروهی از امدادگران آتش نشانی مشهد عازم روستای چلقی شدند که در همین حال نیروهای اورژانس یکی از حادثه دیدگان این تراژدی تلخ را احیا کردند و او را برای درمان به یکی از بیمارستان های مشهد انتقال دادند اما چهار نفر دیگر قبل از رسیدن به مرکز درمانی جان خود را از دست دادند.

 

مرگ 4 مشهدی در عمق چاه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز

معاون عملیات آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد نیز درباره این حادثه هولناک به خراسان گفت:این ماجرا عصر هنگام از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش نشانی اطلاع داده شد که با توجه به اهمیت موضوع و طولانی بودن مسیر، بلافاصله نجاتگران آتش نشانی از دو ایستگاه ۶ و ۴۹ عازم روستای چلقی در فاصله ۲۵ کیلومتری مشهد شدند و در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند. آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی افزود:بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که یکی از اهالی هنگام حفاری چاه برای مصارف کشاورزی، دچار گازگرفتگی شده است که به دنبال آن، چهار نفر دیگر بدون توجه به نکات ایمنی و برای نجات فرد حادثه دیده، به درون چاه رفته اند که همگی دچار گازگرفتگی شده اند.

 

این مقام ارشد آتش نشانی اضافه کرد:با تلاش نیروهای امدادی یکی از حادثه دیدگان که مردی ۴۷ ساله به نام رضاست با کمک های اولیه احیا شد و با وضعیت جسمانی وخیم به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافت اما متأسفانه ۴ نفر دیگر در همان مراحل اولیه گازگرفتگی جان خود را از دست داده بودند.

 

وی تصریح کرد :جان باختگان این حادثه تاسف بار که جمال، علی، امیر و خلیل نام داشتند با یکدیگر برادر و برادرزاده بودند که به قصد کمک به یکدیگر دچار حادثه شدند. آتشپاد دوم سبحانی با تاکید بر این که بررسی های دقیق کارشناسی درباره چگونگی وقوع این تراژدی تلخ ادامه دارد، تصریح کرد :نیروهای انتظامی نیز تحقیقات خود را در محل مذکور آغاز کردند.

  8 تیر 1399
بخش : خراسان رضوی / حوادث
کد خبر: 67599
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • علی حکیمی | 12/04/1399 - 16:50

    با یکدیگر برادر خواهر زاده بودن
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز