حریق ناگهانی یک ولوو با 17 مسافر(تصاویر)

این اتوبوس از انزلی به سمت مشهد در حال حرکت بود، علت وقوع این حادثه را نقص فنی در موتور اتوبوس اعلام و اظهار کرد: راننده اتوبوس به‌موقع از آتش‌سوزی وسیله نقلیه باخبر و همین امر موجب تخلیه سریع مسافران شد.

 صبح پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس ولوو در مسیر آشخانه - بجنورد در آتش سوخت اما هیچیک از 17 مسافر آن آسیب ندیدند.

  عباس جفاکش فرمانده عملیات آتش‌نشانی بجنورد در این خصوص گفت: ساعت 5:41 صبح پنجشنبه خبر آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس ولوو به آتش‌نشانی بجنورد انعکاس یافت.

وی افزود: 3 اکیپ اطفای حریق بلافاصله از ایستگاه‌های شماره 1 و 3 در کیلومتر 16 محور بجنورد - آشخانه حاضر و موفق به مهار و اطفای حریق شدند.

فرمانده عملیات آتش‌نشانی بجنورد خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با استفاده از 2 رشته لوله آبدهی و یک رشته لوله فوم (کف) شعله‌های آتش را فرونشاندند.

سرهنگ علیرضا حسین‌زاده رئیس پلیس راه خراسان شمالی نیز با اشاره به اینکه این اتوبوس از انزلی به سمت مشهد در حال حرکت بود، علت وقوع این حادثه را نقص فنی در موتور اتوبوس اعلام و اظهار کرد: راننده اتوبوس به‌موقع از آتش‌سوزی وسیله نقلیه باخبر و همین امر موجب تخلیه سریع مسافران شد.

وی افزود: آتش‌سوزی به این وسیله نقلیه خسارت زیادی وارد کرده است.

 

اخبار,اخبار حوادث,آتش سوزی اتوبوس

 

اخبار,اخبار حوادث,آتش سوزی اتوبوس

 

اخبار,اخبار حوادث,آتش سوزی اتوبوس

 

اخبار,اخبار حوادث,آتش سوزی اتوبوس

 

اخبار,اخبار حوادث,آتش سوزی اتوبوس

 

  2 بهمن 1394
بخش : خراسان شمالی / حوادث / تصاویر
کد خبر: 51752
مرجع: ایلنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز