نتایج اولیه انتخابات در خراسان شمالی

دو نامزد اصلاح طلب از حوزه انتخابیه بجنورد و ۴ نامزد اصولگرا از حوزه های انتخابیه شیروان و اسفراین بیشترین آرای این دوره از انتخابات را کسب کرده اند.

بر اساس اعلام غیر رسمی و اطلاعات بدست آمده علی اکبری و علی قربانی دو نامزد اصلاح طلب از حوزه انتخابیه بجنورد، هادی قوامی و امان الله حسین پور دو نامزد اصولگرا از حوزه انتخابیه اسفراین و عبدالرضا عزیزی و علی جدی دو نامزد اصولگرا از حوزه انتخابیه شیروان بیشترین آرای این دوره از انتخابات را کسب کرده اند.

علی اکبری و علی قربانی دو نامزد پیشتاز انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز وجرگلان، گرمه و جاجرم محسوب می شوند.

بر اساس آرا شمارش شده در برخی از مناطق شهرستان بجنورد وشهرستان های زیر مجموعه این حوزه انتخابیه، تفاوت زیادی بین آرا این دو نامزد با ۲۸ نامزد دیگر وجود دارد و از میان ۳۰ کاندیدای این حوزه، احتمال پیروزی اکبری و قربانی برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش از سایر کاندیداها است.

همچنین از بین هشت نامزد حوزه انتخابیه اسفراین، آرای دو نامزد اصولگرا به نام های هادی قوامی نماینده فعلی این شهرستان و امان الله حسین پور بیش از شش نامزد دیگر است.

در حوزه انتخابیه شیروان نیز آمارهای غیر رسمی حکایت از بالا بودن رای دو نامزد اصولگرا آقایان عبدالرضا عزیزی نماینده فعلی این شهرستان و علی جدی دیگر نامزد اصولگرای این شهرستان از شانس بیشتری برای انتخاب شدن برخوردارند.

نتایج قطعی شمارش آرا فردا از سوی ستاد انتخابات خراسان شمالی اعلام می شود.

گفتنی است هنوز این خبر از مجاری رسمی تایید نشده است.

بر اساس اعلام استاندار خراسان شمالی از مجموع واجدین شرایط رای دراین استان قریب به ۷۰ درصد در انتخابات هفتم اسفندماه شرکت کرده اند.

  8 اسفند 1394
بخش : خراسان شمالی / انتخابات
کد خبر: 52420
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز