نتایج اولیه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری در مازندران

نتایج اولیه و پیشتازان انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در حوزه‌های انتخابیه مازندران مشخص شدند.

بر اساس آمار غیررسمی و کسب‌شده از سوی خبرنگاران مهر، محمدعلی شاعری در حوزه نکا، بهشهر و گلوگاه و در حوزه قائم‌شهر، سوادکوه، سیمرغ، سوادکوه شمالی عبدالله رضیان تاکنون بیشترین آرا را کسب کرده‌اند.

همچنین آمار غیررسمی بیانگر آن است که علی‌اصغر یوسف نژاد بیشترین شمار آرای را در برخی حوزه‌های ساری و میان درود کسب کرده و محمد دامادی و زراعی احتمالاً به دور دوم راه می‌یابند.

علاوه بر این، گزارش‌های غیررسمی نشان می‌دهد که در بابل نیز تاکنون حسین نیاز آذری بیشترین شمار آرا را در برخی حوزه‌های شهرستان کسب کرده است، در نور و محمودآباد نیز خبرهای غیررسمی و شنیده‌ها نشان می‌دهد که وحید فیاضی در برخی حوزه‌ها بیشترین آرای را کسب کرده و شمس الله شریعت نژاد نیز پیشتاز آرای کسب‌شده در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد بوده است.

همچنین گزارش‌های غیررسمی نشان می‌دهد که در حوزه انتخابیه آمل عزت‌الله یوسفیان پیشتاز آرای مردم و در نوشهر، چالوس و کلاردشت حمزه علی ریاحی در برخی شعبات بیشترین شمار رأی را کسب کرده است. همچنین در بابلسر، فریدون‌کنار اخبار غیررسمی نشان می‌دهد که ولی‌الله نانوا کناری نسبت به دیگر رقبایش پیشتاز است.

در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، آمارهای غیررسمی نشان می‌دهد که آیت‌الله طبرسی، لاریجانی، سیفی و معلمی در برخی حوزه‌ها پیشتاز آرای مردم هستند.

مازندران ۱۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی و چهار کرسی در مجلس خبرگان رهبری دارد.

گفتنی است هنوز این خبر از مجاری رسمی تأیید نشده است.

  8 اسفند 1394
بخش : مازندران / انتخابات
کد خبر: 52421
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز