تاخت و تاز کرونا در نوار شمالی کشور

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/12/28/11575947_272.jpg

نماینده ویژه وزیر بهداشت در استان‌های مازندران و گلستان گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در نوار شمالی بیشتر است.

به گزارش صیدنیوز، ناصحی نماینده ویژه وزیر بهداشت در استان‌های مازندران و گلستان گفت: شمار مبتلایان به کرونا در مازندران که در مراکز درمانی مازندران بستری هستند ۱۵۰۹ مورد بود که امروز نیز ۶۱ مورد جدید بستری شدند و در مجموع  تعداد مبتلایان به کرونا در مازندران  به ۱۵۷۰ نفر رسیده است.

او با بیان اینکه روند بستری و ترخیص بیماران خوب شده است، افزود: تعداد ترخیصی‌ها از بیمارستان‌های مازندران اکنون بیشتر از تعداد بستری‌ها شده است.

دکتر ناصحی ادامه داد: مردم اگرچه توصیه‌های بهداشتی را رعایت کردند و بار بیماری و تعداد بستری‌ها کمتر شده است، اما هنوز رضایت بخش نیست.

نماینده ویژه وزیر بهداشت در استان‌های مازندران و گلستان با بیان اینکه کرونا در نوار شمالی کشور بییشتر است، گفت: مراکز تشخیصی کرونا در مازندران بیشتر شده و در هر دو دانشگاه علوم پزشکی مازندران آزمایشگاه مستقل تشخیص کرونا راه‌اندازی شده است.

او ادامه داد: به همین دلیل تعداد نمونه‌هایی که از بیماران گرفته می‌شود بیشتر شده است.

دکتر ناصحی افزود: تعداد مبتلایان بر اساس آمار جهانی امکان دارد تا ۶۰ درصد افراد باشند، اما مهم کاهش تعداد فوتی‌ها هست که خوشبختانه با توجه به آمادگی‌های کادر درمانی این روند در حال مدیریت است.

  28 اسفند 1398
بخش : مازندران / سلامت
کد خبر: 66723
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز