آمادگی تشکل های اجتماعی قزوین در استقبال از رییس جمهور
آمادگی تشکل های اجتماعی قزوین در استقبال از رییس جمهور

دبیر ستاد سفر رییس جمهور در استان گفت:تشکل های اجتماعی همراه با احزاب سیاسی و اقشار مردمی با وحدت و انسجام آماده استقبال از رییس جمهور هستند.

به گزارش صیدنیوز ، "محسن قاسمی" با بیان این مطلب ادامه داد: تشکل های اجتماعی با انتشار بیانیه هایی مردم را دعوت به حضور گسترده در استقبال از رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید کرده اند و خود نیز با نشاط اجتماعی و پویایی حضور پررنگی در این مراسم خواهند داشت.
وی ادامه داد:دولت تدبیر و امید در همه سفر ها دستاورد های خوبی دارد و یکی از بحث های مهم در دولت ایشان احیای شورای اجتماعی کشور بود که با احیای این شورا و به تبع آن در استان به دنبال این بودیم که همه مسئولان ،نخبگان و مردم را جهت بررسی و آسیب شناسی و ارایه راهکارهایی در راستای حل مسائل واسیب های اجتماعی حساس کنیم که در استان در این خصوص نهاد سازی به نهادسازی قدرتمندی در حوزه های فرهنگی،اجتماعی و سیاسی انجام داده ایم.
مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری ادامه داد: دولت آقای روحانی دولت متعادلی است و عملکرد ایشان در طی 3 سال گذشته در کشور درخشان است و دراستان نیز تلاش مناسبی در راستای عملی ساختن اهداف ایشان در حیطه های مختلف فرهنگی و اجتماعی  همراه با سایر حوزه ها، صورت گرفته است. 
قاسمی ادامه داد:دولت به تنهایی و بدون مشارکت مردم  قادر به حل مشکلات نیست ونمونه عینی مشارکت مردمی است نیز شکل های مردمی و اجتماعی هستند که دستگاههای دولتی نیز در این راستا موظف شدند تا وظایف خود را در حد امکان به تشکل های مردمی بسپارند.

  • روابط عمومی استانداری.

 

 

 

 

  5 مهر 1395
بخش : قزوین / دولت
کد خبر: 54878
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز