در راستای حمایت از صنعت استان قزوین:
معاون وزیر صنعت از شهرک های صنعتی آبیک 1 و 2 بازدید کرد
معاون وزیر صنعت از شهرک های صنعتی آبیک 1 و 2 بازدید کرد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به همراه مهندس پرزحمت و دکتر حبیبی بعدازظهر سه شنبه از شهرکهای صنعتی کاسپین 1 و 2 در شهرستان آبیک بازدید کرد.

به گزارش صیدنیوز ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  به همراه مهندس پرزحمت "رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین و دکتر حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین  بعدازظهر سه شنبه از شهرکهای صنعتی کاسپین 1 و 2 در شهرستان آبیک بازدید کرد.

مهندس علی یزدانی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت اجرای زیرساخت ها در این شهرک از جمله راه های دسترسی و معابر و شبکه روشنایی قرار گرفت.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید بر کمک به تکمیل واحدهای تولیدی تاکید کرد و گفت: باید به واحدهای تولیدی نیمه کاره تاکید شود تا به جای صرف هزینه برای اموری مانند دیوارکشی اعتبار خود را در ابتدا برای نصب سوله صرف کنند تا زودتر به مرحله تولید برسند.
شهرکهای صنعتی کاسپین 1 و ٢ در حاشیه ازادراه قزوین-کرج و در شهرستان ابیک قرار دارد.
استان قزوین دارای 15 شهرک و ناحیه صنعتی با 850 واحد بهره بردار است.

خبرنگار صیدنیوز در استان قزوین ، ساسان کرمی

  9 خرداد 1396
بخش : قزوین / اقتصاد ایران
کد خبر: 57766
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز