وحداني‌‎فر، دبير کميسيون هماهنگي امور اجرايي شهرداري قزوين:
اداره کنترل و نظارت بر عمليات اجرايي شهر قزوين تشکيل شد
اداره کنترل و نظارت بر عمليات اجرايي شهر قزوين تشکيل شد

وحداني‌‎فر، دبير کميسيون هماهنگي امور اجرايي شهرداري قزوين گفت: اداره کنترل و نظارت بر عمليات اجرايي شهر قزوين تشکيل شد.

به گزارش صیدنیوز ، وي افزود: هدف از تشکيل اين اداره، نظارت بهتر و بيشتر بر اجراي دتايل ترميم نوار حفاري و پروژه‌هاي اجرايي شهر است.

دبير کميسيون هماهنگي امور اجرايي شهرداري قزوين بيان کرد: بر اساس ماده 19 دستورالعمل هماهنگي امور اجرايي شهرداري قزوين، نظارت و کنترل بر امر حفاري‌ها در 4 مقطع قبل از شروع عمليات حفاري، کنترل و نظارت در زمان اجرا، کنترل و نظارت در زمان مرمت نوار حفاري و کنترل و نظارت بر کار مرمت يافته صورت مي‌گيرد.

وحداني‌فر ادامه داد: با تشکيل اداره کنترل و نظارت بر عمليات حفاري، کنترل و نظارت بر عمليات حفاري طبق تبصره 2 مبحث چهارم دستورالعمل هماهنگي امور اجرايي بر عهده ناظران شهرداري (نواحي) است و با تشکيل اداره کنترل و نظارت بر عمليات اجرايي شهر قزوين اين روال تغييري نکرده و اين اداره به صورت ستادي عمل مي‌کند و نقش نظارت عاليه را بر عهده مي‌گيرد.

وي خاطر نشان کرد: با تشکيل اين اداره اهتمام ويژه‎اي براي پيشگيري از مشکلات ناشي از عدم رعايت اصول فني در مرحله ترميم نوار حفاري به عمل خواهد آمد.

 

- روابط عمومي مديريت هماهنگي امور اجرايي شهرداري قزوين

  1 مهر 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز