توضیح دادستانی درباره کودک آزاری در قزوین

دادستان قزوین خبر داد: پرونده ایراد ضرب کودک در قزوین در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

به گزارش صیدنیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، دادستان عمومی و انقلاب قزوین از تشکیل پرونده قضائی برای کودک شش ساله قزوینی که از سوی مادرش مورد تنبیه قرار گرفته بود، خبر داد.

محمد قاسمی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: پس از انتشار اخبار مبنی بر ایراد ضرب دختر شش ساله‌ای توسط مادرش در یکی از شهرهای قزوین که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی شد، دادستانی براساس وظیفه ذاتی خود به موضوع ورود کرده و پرونده قضائی متشکله در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین در مرحله تحقیقات مقدماتی است، ضمن اینکه از مددکاران و کارشناسان اداره بهزیستی نیز خواسته شد تا در بیمارستان حاضر شوند.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات انجام شده از والدین کودک و شاهدان حادثه مشخص شده که کودک و مادرش در منزل پدربزرگ کودک حضور داشتند و در ساعت سه نیمه‌شب روز جمعه مورخ هفت تیرماه کودک مشغول بازی و شیطنت کودکانه بوده که مادرش عصبانی شده و حسب اظهار وی با پرتاب کردن کلید به‌طرف کودک، یکی از کلیدها در سر کودک فرو رفته و موجب خون‌ریزی می‌شود.

قاسمی بیان داشت: کودک بعد از این حادثه بلافاصله به درمانگاه محل و سپس به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل می‌شود که بلافاصله با عمل جراحی، کلید از سر کودک خارج‌شده و مشارالیه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است. ضمن اینکه شب گذشته رئیس کل دادگستری و دادستان قزوین با حضور در محل بیمارستان و گفتگو با مدیریت و کادر درمان در جریان روند درمان قرار گرفتند و از کودک عیادت کردند که بحمدالله حال عمومی کودک مساعد است.

دادستان مرکز استان در پایان افزود: تحقیقات در این پرونده همچنان از سوی بازپرس ادامه دارد و اخبار تکمیلی از سوی روابط عمومی دادگستری استان قزوین متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  10 تیر 1398
بخش : قزوین / حوادث
کد خبر: 64212
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز