اعلام علت دقیق حادثه قطارهای مسافربری در 48 ساعت آینده/ نخستین نشست کمیته بررسی حادثه ظهر امروز به ریاست جهانگیری

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی , خباز

استاندار سمنان با اشاره به حادثه برخورد 2 قطار مسافربری گفت: کمیته بررسی این حادثه در 48 ساعت آینده علت دقیق آن را اعلام خواهد کرد.

محمدرضا خباز استاندار سمنان درباره آخرین وضعیت مجروحین و مصدومان حادثه برخورد دو قطار مسافربری اظهار داشت: طبق آخرین آمار 103 نفر از هموطنان در این حادثه مجروح و مصدوم شده بودند که به دو بیمارستان دامغان و سمنان و اورژانس‌های بین راهی منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند که تا الان تعداد زیادی از این افراد مرخص شدند.

 

وی در ادامه افزود: بر همین اساس اکنون از این تعداد 11 نفر در بیمارستان دامغان و 5 نفر دیگر در بیمارستان سمنان بستری هستند که البته حال عمومی آنها خوب است و به زودی بهبود پیدا خواهند کرد.

 

استاندار سمنان با بیان اینکه تعداد کشته شدگان این حادثه تاکنون 43 نفر بوده است، گفت: شب گذشته با چند تیم تخصصی اجسادی که زیر واگن‌ها بودند شناسایی و به تهران منتقل کردیم تا از آنجا به تبریز منتقل شوند.

 

خباز در پاسخ به این سؤال که علت دقیق این حادثه چه بوده است، گفت: علت دقیق این حادثه ظرف 48 ساعت آینده از سوی کمیته حادثه که تشکیل شده اعلام خواهد شد. 

 

وی تصریح کرد: اولین جلسه کمیته حادثه ظهر امروز در حضور معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود که همه اعضا گزارش خود را ارائه خواهند کرد.

  6 آذر 1395
بخش : سمنان / جامعه
کد خبر: 55619
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز