تصادف خاور با اتوبوس در تهران با 6 زخمی

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از برخورد خاور با اتوبوس مسافربری در بزرگراه شهید همت خبر داد و گفت: در این حادثه پنج آقا و یک خانم بدلیل مصدومیت توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

حسن عباسی در گفت و گو با خبرنگار افزود: در ساعت 17 عصر روز گذشته خبری مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو خاور با یک اتوبوس مسافربری در بزرگراه شهید همت خروجی آزاد شهر به مرکز اورژانس تهران اعلام و سه تیم اورژانس به همراه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه پنج آقا و یک خانم 24 ساله از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شده بودند که تکنیسین های اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی هر شش نفر را برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: هیچ یک از مصدومین در شرایط وخیمی قرار نداشته و وضعیت درمانی این مصدومان رضایت بخش است.

وی افزود: علت وقوع این سانحه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

 

  2 آذر 1394
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 50250
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز