امام جمعه موقت تهران:
فتنه گران برخی پست­‌ها را گرفته­ اند

امام جمعه موقت تهران گفت: اکنون نفوذی­ها وجود دارند و کسانی که فتنه کردند، هنوز رها نکرده­ و برخی پست­ها را گرفته­ اند و فعلا خیالشان جمع است؛ کسانی­که موجودیت شان با بحران­ها و آشوب­ها به وجود می­ آیند، با یک آشوب از بین می­ روند.
کسانی که با جریانات سیاسی اوج می­گیرند، با طوفان­ها به وجود آمده­اند و موجودیت آنها به بحران­ها بستگی دارد؛ کسانی که آشوب و فتنه می کنند، موقعیت شان در فتنه است و در صورتی که فتنه نباشد و مردم اینها را بشناسند، می­دانند که این افراد سوء استفاده می­کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت: در غبار و دود، چشم ­ها گرفته می­شود و نیروی خودی به جای دشمن هدف قرار می گیرد؛ در فتنه خواستند ما خودمان، خودمان را بزنیم و احتیاجی به بیگانه نداشته باشیم؛ اکنون نفوذی­ ها وجود دارند و کسانی که فتنه کردند، هنوز رها نکرده­ و برخی پست­ها را گرفته ­اند و فعلا خیالشان جمع است؛ کسانی­ که موجودیت شان با بحران­ها و آشوب­ها به وجود می­آیند، با یک آشوب از بین می­روند.

صدیقی درباره تأثیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب ما، دنیا را مبهوت کرده است و اسلام را در صحنه زندگی آورد؛ اسلام را از متن زندگی ما برده بودند؛ اسلام ما، اسلام عدالت، صداقت و امانت است؛ انقلاب شروع شده، اما به نتیجه نرسیده است؛ کسانی که امروز از نفوذ ولایت فقیه می ترسند، به خاطر کارهایی است که می­خواهند انجام دهند، چرا که ولایت فقیه، مانع کارشان می شود.

وی گفت: نمودها و ادعاها و عزیزکردن خود نزد مردم، این سیاسی­ بازی­ها و جریانات سیاسی، از جبهه گرفته تا نهضت آزادی و اصلاحات و مشارکت هیچ ریشه ای در خون شهدا، ولایت و امامت ندارند؛ عاقبت برای اهل تقوا و یقین است و به مقصد می رسند و کارشان تا آخر ادامه دارد.

  6 آذر 1394
بخش : تهران / سیاسی
کد خبر: 50375
مرجع: انتخاب
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • حقیقت | 7/09/1394 - 17:21

    بله در استان کرمانشاه متاسفانه این اتفاق افتاده است
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز