سر کار گذاشتن بیماران در بخش های پذیرش یکی از بیمارستان های تهران/وزیر بهداشت پاسخگو باشد

 در حالی که انتقادات این روزها علیه وزیر بهداشت، دکتر ها، پرستاران و بیمارستان ها در سراسر کشور به طور جدی شکل گرفته ولی ظاهراً مسئولین بیمارستان ها و نظام پزشکی کشور از این موضوع لذت میبرند. این بار این حادثه در بیمارستان لقمان حکیم تهران شکل گرفت.

به گزارش بیماران حاظر، داستان از این قرار است که در بخش های پذیرش سونوگرافی بیمارستان لقمان حکیم در حالی که بیماران در حالت (وخیم) قرار داشتند مسئولین پذیرش از این موضوع که بیماران را پذیرش نمیکردند لذت میبردند و مسئولین پذیرش برای همدیگر داستان هایی از قبیل جک و ... مسائل غیر اخلاقی تعریف میکردند و اصلاً این موضوع برای آنها مهم نبود که بیماران در شرایط نگران کننده باید چندین ساعت منتظر پاسخگویی از سوی پذیرش سونوگرافی بیمارستان باشند. در نهایت این سونوگرافی از سوی این بیمارستان شکل نگرفت و بیماران در این هوای نا مطبوع مجبور به انتقال بیمارستان های دیگر شدند.

واقعاً برای مسئولین جامعه پزشکی و وزیر بهداشت کشور جای تاسف دارد

  30 آذر 1394
بخش : تهران / جامعه
کد خبر: 51036
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز