حمایت از سرمایه گذاران خصوصی از شعار تا عمل
شاهکار تهران به سختی جوانه می زند و مسئولان در خواب تعمدی زمستان !

 

 

بزرگترین مجموعه توریستی و تفریحی استان تهران در حالی از آخرین فعالیتهای عمرانی خود برای جوانه زدن تلاش می کند که هنوز هیچ مسئول کشوری راه به این سو کج نکرده است و گویی این هزینه میلیاردی شخصی نه ربطی به تئوری ها و تبلیغات سرمایه گذاری خصوصی دارد و سرمایه گذار این پروژه می توانست این سرمایه را در بانک های خارجی انباشته کند و با سود آن چندین نسل خود را به آب باریکه ریالی بیمه اقتصادی کند . احتساب 25 میلیارد تومان سرمایه و اختصاص آن به مجموعه ای بین المللی قطعا برای مالک و سرمایه گذار آن سوددهی بلند مدت خواهد داشت اما نان و آبش را بیش از صدها نفر شهروند بومی ری نیز خواهند برد که در این فضا صاحب شغل می شوند و به معنای عملی، نان آور خانه هایشان می شوند. قطعا زرق و برق این مجموعه طلایی دشت طلایی تر ری، برای هویت محلی این شهرستان و این استان نیز امتیاز بالایی را همراه خواهند آورد و به گفته شهروندان شهر کهریزک ، " پاخور شهرشان " را بالا می برد و باز به گفته شهروندان این شهر ، کسانی از کشورهای دیگر برای پذیرایی شدن به شهرشان می آیند و نام این شهر را به شاهکار عمرانی و توریستی کهریزک معروف می کنند نه اتفاقات شوم فتنه 88 و شایعات زندانها وشکنجه گاه و یا مرکز بازیافت زباله تهران.

این مجموعه توریستی تفریحی سالهاست کلنگ خورده است و هزینه های هنگفت احداث و تجهیز آن تنها و تنها بر دوش مالک آن بوده است که بومی شهر کهریزک است و دغدغه اش هویت محلی این شهر است. این ساختمان عظیم تنها معمار ، طراح ، کارگر ، مهندس و بنایش خانواده سرمایه گذار هستند که عزم کرده اند تا در راستای تشویق دولت و مقام معظم رهبری ، با سرمایه گذاری تمام سرمایه خود برای شهر، حماسه اقتصادی برای این کشور خلق کنند و سفره بگسترانند برای خودشان و دیگر شهروندان که آبرویش برای همه کشور باشد.

متاسفانه این مجموعه با وجود اینکه در آستانه افتتاح است هنوز از سوی مسئولان کشوری حتی مورد بازدید هم قرار نگرفته است ! بی شک در سایه همت این خانواده این مجموعه عظیم به بهره برداری می رسد و میزبان مهمانان خارجی و داخلی می شود و رنگ و طعم ایرانی بودنش را فراتر از مرزها به رخ می کشد اما همواره جای یاعلی گفتن مسئولان و دولت، برای جوانه زدن شاهکار در ذهن همه کسانیکه به تشویق دولت طالب سرمایه گذاری همه سرمایه خصوصی خود برای استفاده عموم می شوند ، خالی خواهند ماند .

  19 دی 1394
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز