برخورد مرگبار پژو 206 با گاردریل‌های بزرگراه بابایی/ زن جوان در دم جان باخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه خودرو پژو 206 با گاردریل‌های بزرگراه شهید بابایی و یک کشته در این حادثه خبر داد.

پژو 206 با گاردریل‌های بزرگراه شهید بابایی و یک کشته در این حادثه خبر داد.

اخبار,اخبارحوادث , حوادث روز

جلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزییات این خادثه گفت: ساعت 7:26  صبح امروز حادثه خودرویی در شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی، نرسیده به پل هنگام به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی افزود:بلافاصله مأموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد یک دستگاه خودروی 206 با دو نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف و به گاردریل‌های بزرگراه برخورد می‌کنند و واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش نشانان یکی از سرنشینان این خودرو توسط شهروندان ار داخل خودرو خارج شده بود اما راننده خودرو در داخل ماشین محبوس بود که توسط آتش نشانان خارج و تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی خاطر نشان کرد: متاسفانه در این حادثه مرگ سرنشن خودرو که یک خانم خانم 24 ساله بود تاید شد و آتش نشانان در ساعت 8:52  عملیات خود را به پایان بردند.

  9 بهمن 1394
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 51885
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز