انفجار شدید موادمحترقه چهارشنبه سوری در یک خانه در جنوب تهران/ ۷ نفر سوختند

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار شدید منزلی مسکونی خبر داد که مملو از مواد منفجره برای چهارشنبه آخر سال بود.

 

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: در ساعت 16:21 امروز حادثه انفجار در یک منزل مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در مرتضی گرد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه به مساحت حدود 80 مترمربع بود که پس از حضور عوامل آتش نشانی در آن مشاهده شد که تمامی این خانه پس از انفجار تخریب شده و به شیشه ها و درها و پنجره‌های منازل مجاور نیز خساراتی وارد شده است.

ملکی با بیان اینکه در پی این انفجار حریقی نیز داخل خانه رخ داده بود، افزود: بنا بر گفته شاهدان حادثه و اهالی 7 نفر داخل این خانه حضور داشتند که آتش نشانان همزمان با انجام عملیات اطفای حریق، نجات این افراد را نیز در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد:‌ تعدادی از این افراد با کمک همسایه از خانه خارج شده بودند و چند نفری که در زیر آوار محبوس شده بودند توسط عوامل آتش نشانی نجات داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه هر هفت فرد حادثه دیده مرد و جوان بودند، افزود:‌ تمامی این افراد به دلیل سوختگی شدید از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی درباره علت این حادثه نیز گفت: انباشت مقادیر زیادی مواد محترقه برای چهارشنبه سوری در این محل علت این حادثه بوده است.

به گفته ملکی آتش نشانان حوالی ساعت 18 به عملیات خود خاتمه دادند.

  25 بهمن 1394
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 52178
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز