درگیری تازه ماموران شهرداری با دستفروشان/ این بار ماموران شهرداری کتک خوردند

ماموران رفع سد معبر شهرداری منطقه 2 تهران مورد حمله تعدادی از اراذل و اوباش منطقه قرار گرفته و مضروب شدند.

عصر روز دوشنبه و در جریان رفع سدمعبر دستفروشان مقابل ایستگاه متروی شادمان، تعدادی از اراذل و اوباش به ماموران خدمات شهری شهرداری منطقه 2 حمله‌ور شده و پنج نفر از آنها را مجروح و راهی بیمارستان کردند. همچنین در جریان این حادثه اراذل و اوباش اقدام به صدمه زدن شدید به خودروهای شهرداری ماموران سد معبر شهرداری نیز کردند.

بر اساس این گزارش تعدادی از شهروندان منطقه و مسافران مترو بعد از مضروب شدن ماموران شهرداری به کمک آنها شتافته و درخواست کمک از نیروهای امدادی کردند.

لازم به ذکر است، سرگروه مهاجمان از سابقه داران شرارت در سطح منطقه محسوب می شود. وی تاکنون چندین بار تعهدنامه محضری مبنی بر عدم بساط گستری که سوابق آن در شهرداری ناحیه موجود است، متعهد شده که از هرگونه بساط و سد معبر خودداری کند.

وی بلافاصله توسط نیروهای انتظامی بازداشت شده و شکایت شهرداری از نامبردگان در مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفته و منجر به احراز اتهام در خصوص ضرب و جرح عوامل شهرداری شده است که بعد از 24 ساعت بازداشت به قید وثیقه آزاد شده است.

  27 بهمن 1394
بخش : تهران / جامعه
کد خبر: 52208
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز