فرماندار تهران: فرمانداری آمادگی انجام انتخابات تمام الکترونیکی در تهران را دارد

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,فرمانداری

فرماندار تهران اعلام کرد: فرمانداری آمادگی کامل را برای برگزاری انتخابات هم به صورت کاغذی و هم به صورت الکترونیکی را دارد.

 فرهادی با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با بیان اینکه فرمانداری مقدمات لازم را برای انجام انتخابات تدارک دیده است، گفت: در زمینه برگزاری انتخابات به شکل الکترونیکی یا کاغذی منتظر تصمیم‌گیری وزارت کشور و شورای نگهبان هستیم.

 

وی گفت: با توجه به حساسیت و لزوم امانتداری رای مردم، فرمانداری تهران استفاده از نیروهای مجرب و آموزش آنها را در دستور کار خود دارد.

 

فرماندار تهران در ادامه گفت: با توجه به اینکه اعضای شورای شهر از دوره بعد از 31 نفر به 21 نفر کاهش پیدا می‌کند، رقابت خیلی سنگین و دشوارتری را شاهد خواهیم بود.

 

فرهادی در پایان گفت: در انتخابات شورای شهر که با نظارت مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود فرماندهی آمادگی انجام صفر تا صد برگزاری این انتخابات را به صورت تمام الکترونیکی دارد که می‌تواند پایه و مقدمه‌ای برای سایر انتخابات‌ها به صورت الکترونیکی باشد.

  19 آبان 1395
بخش : تهران / انتخابات
کد خبر: 55375
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز