شورا از تعداد و نحوه تخلفات در پرونده واگذاری املاک شهرداری باخبر نیست

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی , چمران

رئیس شورای شهر تهران گفت: منتظریم تا گزارش نهایی درباره پرونده واگذاری املاک شهرداری آماده شود تا ما هم از تعداد و نحوه تخلفات باخبر شویم.

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار؛ در خصوص آخرین وضعیت پرونده واگذاری املاک توسط شهردای به افراد خاص با بیان اینکه شورای شهر هرچند وقت یک‌بار روند پرونده را از دادستان پیگیری می‌کند، گفت: براساس اعلام دادستانی بیش از ۳۰ نفر برای ارائه توضیحات احضار شده‌اند و منتظریم تا گزارش نهایی آماده شود تا ما از تعداد و نحوه تخلفات باخبر شویم.

 

وی با یادآوری اینکه در شورای شهر قرار بود؛ بحث نظارت و بازرسی بر این پرونده را انجام دهیم، اما این کار نوعی موازی کاری با قوه قضائیه بود، ادامه داد: ما در ‌‌نهایت باید نتایج تحقیقات‌مان را در اختیار دادستانی قرار می‌دادیم، البته هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ایم، اما معتقدم که شورای شهر نیز باید به این پرونده ورود کند.

 

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران درخصوص روال و نحوه واگذاری املاک توسط شهرداری اظهار کرد: آئین‌نامه‌ای نیز برای سازمان املاک در این خصوص نوشته بودیم، این درحالی است که آئین‌نامه جدید واگذاری املاک را سازمان املاک شهرداری براساس قانون ابلاغ شده توسط وزارت کشور نوشته است که معتقدم ضروری است؛ این آئین‌نامه اصلاح شود تا شاهد تکرار چنین مسائلی در شهر نباشیم.

  30 آذر 1395
بخش : تهران / جامعه
کد خبر: 56007
مرجع: ایلنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز