حضور دادستان شهریار در گورستان نصیرآباد/ضرب‌وشتم گورخواب‌ها صحت ندارد

 اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی , دادستان شهریار

دادستان عمومی و انقلاب شهریار ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار را تکذیب کرد.

روح الله حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار درباره اخبار منتشره مبنی بر  ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار گفت: این موضوع صحت ندارد؛ متاسفانه اکنون فضا به گونه‌ای است که هر مطلبی که درباره کارتن خواب ها مطرح می‌شود پررنگ جلوه داده می شود.

 

وی با بیان اینکه اکنون در محل گورستان نصیرآباد حضور دارم، افزود: تصمیم بر این است که پس از غربالگری این افراد توسط بهزیستی، نسبت به ترک اعتیاد آنها اقدام شود، در این راستا لازم است ارگان های مربوطه، حمایت های لازم را در خصوص این افراد به‌عمل آورند.

 

به گزارش ایسنا، روح‌الله حسین‌زاده دادستان عمومی و انقلاب شهریار روز گذشته (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با ایسنا، از صدور دستوری ویژه برای ساماندهی کارتن‌خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار به کلانتری، بهزیستی و شهرداری خبر داده بود.

 

بر اساس این گزارش، روز گذشته (سه شنبه) -  7 دی ماه - روزنامه شهروند در گزارشی به وضعیت گورستانی در نصیرآباد باغستان در حومه شهریار پرداخته و اعلام کرده بود که ٥٠ زن، مرد و کودک شب ها در گور می‌خوابند و در هر گور یک تا چهار نفر زندگی می کنند

  8 دی 1395
بخش : تهران / جامعه
کد خبر: 56146
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز