فوت ٦ کارگر در آتش‌سوزی پالایشگاه نفت تهران/ اسامی قربانیان

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

حسن پور مسئول ارتباط با رسانه‌های پالایشگاه نفت تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار با اشاره به حادثه آتش سوزی در پالایشگاه از فوت ٦ نفر از کارگران خبر داد.

وی افزود: در حادثه امروز واحد تقطیر پالایشگاه دچار نشتی مواد نفتی شده که منجر به اشتعال و اتش سوری میشود.

 

مسئول ارتباط با رسانه‌های پالایشگاه نفت تهران بیان کرد: در این حادثه ٦ نفر از کارگران پیمانکار اورهال جان خود را از دست داده و دو نفر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل میشىود.

 

حسن پور یاداور شد: اکنون آتش سوزی به طور کامل مهار شده است.

 

جزئیات انفجار در پالایشگاه نفت تهران + اسامی قربانیان

 

به گزارش ایسنا، فرمانده ویژه شهرستان شهرری با اشاره به آتش‌سوزی و انفجار در پالایشگاه نفت تهران گفت: در این حادثه متاسفانه شش نفر جان خود را از دست دادند.

 

جمالی‌پور توضیح داد: کارگران مشغول تعمیر یک بخش بودند که نشت مواد نفتی با آتش‌سوزی همراه شد. در پی این حادثه شش نفر از تکنسین‌ها و مهندسان به دلیل استقرار روی ارتفاع پالایشگاه جان خود را از دست دادند و دو نفر هم به شدت مصدوم شدند.

 

وی با اشاره به اینکه "این آتش‌سوزی ساعت ۴ بعدازظهر رخ داد"، افزود: آتش‌سوزی با خسارت مالی نه‌چندان زیاد کاملاً مهار شد و به دیگر بخش‌های آسیبی وارد نشده است.

 

اسامی شش قربانی این حادثه به این شرح است: سجاد دارابی، پوریا دارابی، محسن دارابی، افشار میرزایی، کاظم امیری و نعمت کوخایی جان.

  5 آبان 1396
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 59223
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز