قربانیان حادثه انفجار در تهران به ۳ نفر رسید

انفجار تعمیرگاه در منطقه غرب تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: سومین قربانی حادثه انفجار تعمیرگاه در منطقه غرب تهران از زیرآوار خارج شد.

«سید جلال ملکی» شامگاه دوشنبه در این باره به خبرنگار بیان کرد: عملیات آوار برداری و جستجوی افراد توسط آتش نشانان بیش از ۷ ساعت بطول انجامید که در نهایت جسم بی جان ۳ مرد از زیرآوار خارج شد.

 

وی افزود: این حادثه در ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه امروز روی داد که بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

ملکی ادامه داد: در همان لحظات اولیه جسم بی جان یک مرد از زیرآوار خارج شد که به گفته شاهدان عینی ۲ مرد دیگر زیرآوار گرفتار بودند.

 

وی تصریح کرد: عملیات آواربرداری آتش نشانان ادامه یافت و ساعاتی بعد جسم بی جان ۲ مرد دیگر از زیرآوار خارج شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: عملیات آواربرداری و جستجوی افراد همچنان توسط آتش نشانان ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اثر شدت انفجار ساختمان یک طبقه به همراه زیرزمین یک تعمیرگاه در منطقه جلال آل احمد ریزش کرد که در این حادثه ۳ مرد که در داخل این تعمیرگاه حضور داشتند در زیرآوار جان باختند.

 

همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تکنسین های اورژانس با استفاده از ۲ دستگاه آمبولانس و یک موتورلانس در محل حادثه همچنان حضور دارند.

 

محمد کرم درآبادی افزود: تا این لحظه تکنسین های اورژانس ۲ مرد مصدوم را به بیمارستان منتقل کردند.

 

گفته می شود بر اثر انفجار کپسول گاز خودرو سمند در مقابل یک تعمیرگاه در منطقه جلال آل احمد این محل دچار انفجار و آتش سوزی شد.

  31 اردیبهشت 1398
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 63519
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز