تهدید مسافران مترو با اسلحه پلاستیکی برای نشستن روی صندلی! /عکس

دستگیری فردی در مترو تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم بر سر نشستن روی صندلی با شاکی درگیر شده اظهار داشت: وی با نشان دادن اسلحه پلاستیکی خود را مأمور معرفی کرد که پس از انتقال متهم به مقر پلیس حسب ظواهر به نظر رسید وی دچار اختلالات روانی است.

رئیس پلیس مترو پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که برای نشستن بر روی صندلی در مترو با شهروند دیگری درگیر و با تهدید اسلحه پلاستیکی باعث ایجاد رعب و وحشت مسافران شده بود.

 

به گزارش صیدنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سرهنگ علی راقی روز دوشنبه افزود: روز گذشته مأموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر (عج) متوجه درگیری بین دو شهروند شدند که برای ادامه مشاجره از قطار پیاده شده بودند.

 

 

وی ادامه داد: مأموران بلافاصله برای خاتمه دادن درگیری مداخله کردند که متوجه شدند یکی از طرفین درگیری با اسلحه پلاستیکی و غصب عناوین، قصد ترساندن شهروندان را داشته و خود را مأمور معرفی می‌کرده است.

 

 

راقی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات مشخص شد، متهم بر سر نشستن روی صندلی با شاکی درگیر شده اظهار داشت: وی با نشان دادن اسلحه پلاستیکی خود را مأمور معرفی کرد که پس از انتقال متهم به مقر پلیس حسب ظواهر به نظر رسید وی دچار اختلالات روانی است.

 

 

رئیس پلیس مترو پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم برای انجام اقدامات قانونی تحویل کلانتری ۱۲۹ جامی شد.

 

 

راقی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد مشکوکی که خود را پلیس معرفی می‌کنند حتماً موارد را با ۱۱۰ و ۱۹۷ اعلام کنند.

  24 تیر 1398
بخش : تهران / حوادث
کد خبر: 64467
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز