دادستان عمومی و انقلاب دماوند خبر داد
کشف دارو‌های گیاهی منقضی شده در یک ویلا به میزان سه دستگاه کامیون / جلوگیری از توزیع دارو‌های مذکور با اقدام به موقع دادستانی

کشف دارو‌های گیاهی منقضی شده,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
دادستان عمومی و انقلاب دماوند از کشف دارو‌های گیاهی منقضی شده در یک ویلا به میزان سه دستگاه کامیون خبر داد و گفت: با اقدام به موقع، از توزیع این دارو‌ها در میان مردم جلوگیری شد.

حسن ابراهیمی بسابی، دادستان عمومی و انقلاب دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار از کشف دارو‌های گیاهی منقضی شده در یک ویلا به میزان سه دستگاه کامیون خبر داد و بیان کرد: در پی دریافت گزارشاتی مبنی‌بر وجود وجود دارو‌ و مواد غذایی غیرمجاز و منقضی شده در انبار یکی از ویلاها، دادستانی به این موضوع ورود کرد.

 

 

وی در ادامه سخنان خود گفت: این داور‌های گیاهی در قالب دمنوش بوده که بلافاصله انبار دپوی این دارو‌ها پلمب شد.

 

 

ابراهیمی بسابی تصریح کرد: با اقدام به موقع، از توزیع این دارو‌های غیرقابل استفاده در میان مردم جلوگیری شد.

 

 

دادستان عمومی و انقلاب دماوند در ادامه با بیان اینکه طبق تایید کارشناسان بهداشت تاریخ مصرف دارو‌های مذکور گذشته است اذعان کرد: در این خصوص پرونده قضایی نیز تشکیل شده است و با جدیت با چنین تخلفاتی برخورد قضایی خواهد شد.

  15 مرداد 1398
بخش : تهران / قضاییه
کد خبر: 64720
مرجع: میزان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز