یک جایگاه گاز عجیب در حوالی شیراز /عکس

عکس زیر ، یک جایگاه سوخت‌گیری گاز طبیعی را در شهر «داریان» در حومه‌ شیراز، مرکز استان فارس نشان می‌دهد.

«برترین‌ها» به نقل از یکی از مخاطبان این عکس را ثبت کرده، می‌نویسد: «تعجب نکنید... این جایگاه در ابتدای 16متری «امام سجاد» داریان، فرعی اول سمت راست قرار دارد. مشتری‌های زیادی هم دارد. سوراخی به اندازه یک لوله باریک در دیوار سمت کوچه ایجاد شده و لوله‌ای از آن خارج شده است. در سمت داخلی حیاط، سیلندر گازی قرار داه شده که به لوله خروجی وصل می‌شود. خودرو‌ها در سمت کوچه و کنار دیوار حیاط پارک کرده و شیلنگ سوخت‌گیری خود را از صندوق عقب برداشته و به لوله خروجی وصل می‌کنند سپس کپسول داخل حیاط باز، و عملیات سوخت‌گیری آغاز می‌شود.»

 

این شهروند - خبرنگار با بیان این‌که «گاهی اوقات تعداد خودرو‌ها آن‌قدر زیاد است که باید در صف بایستند»، اضافه می‌کند: «همین چند روز پیش شاهد انفجار در همین جایگاه سوخت بودیم. کاش دوربین مدار بسته‌ای هم‌چون دیگر جایگاه‌ها در این مکان نصب بود تا فیلم این انفجار را هم با هم می‌دیدیم.»

 

 

 

 

  14 اسفند 1394
بخش : فارس / اخبار داغ
کد خبر: 52588
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز