بررسی علت مسمومیت برخی از دانشجویان در شیراز

وزیر علوم با اشاره به مسمومیت دانشجویان دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز با تاکید بر اینکه حال بسیاری از دانشجویان بهبود یافته گفت: علت مسمومیت این دانشجویان در دست بررسی است.

وزیر علوم در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت دانشجویان دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز گفت: تا شب گذشته این موضوع را پیگیری کردیم الحمدالله حال بسیاری از دانشجویان بهبود یافته است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه علت دقیق اتفاق دانشگاه شیراز در دست بررسی است اظهار کرد: علت این اتفاق عفونی، گوارشی و یا مسمومیت غذایی است که دستور بررسی دقیق آن را صادر کردیم.

روز گذشته جمعی از دانشجویان دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز بر اثر مصرف غذای سلف سرویس دانشگاه مسموم شدند.

بنا بر اظهارات یکی از دانشجویان دانشکده باهنر دانشگاه شیراز تعداد زیادی از دانشجویان این دانشکده بر اثر مصرف غذای سلف دچار علایم مسمومیت شدند.

دانشجوی یاد شده گفت: از زمان بروز این رویداد عوامل اورژانس با استفاده از چند دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس در محل مستقر شدند.

  14 اردیبهشت 1396
بخش : فارس / اخبار داغ / جامعه
کد خبر: 57385
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز