استاندار فارس علت تلفات زیاد سیل امروز شیراز را اعلام کرد

تلفات سیل شیراز,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
استاندار فارس با اشاره به تلفات بالای سیل امروز شیراز گفت: اکثر مردمی که در سیل شیراز دچار خسارت شدند مسافرینی بودند که لاجرم باید از این مسیر عبور می‌کردند.

عنایت‌الله رحیمی‌ با اشاره به بارش شدید باران که از بامداد امروز در استان فارس آغاز شده بود، اظهار داشت: این باران از حوالی ساعت ۱۱ منجر به وقوع سیلاب شدید در منطقه دروازه قرآن، میدان ابوکلام، هفت‌تنان و مسیرهای منتهی به این مناطق شده بود.

 

وی با بیان اینکه در عرض ۱۰ دقیقه بارش سنگین منجر به سیل شد، افزود: ‌مسیر دروازه قرآن و خودروهایی که از شیراز به‌سمت اصفهان می‌رفتند دچار آسیب شدند.

 

استاندار فارس با بیان اینکه اکثر مردمی که در سیل شیراز دچار خسارت شدند مسافرینی بودن که لاجرم باید از این مسیر عبور می‌کردند، ادامه داد: ‌به علت بارش شدید خیابان تبدیل به رودخانه شده بود.

 

وی با بیان اینکه در عرض ۱۰ دقیقه بارندگی ناگهانی منجر به خسارات جانی و مالی شد، تصریح کرد:  امکان جلوگیری از مسافران در مسیر دروازه قرآن فراهم نبود.‌

  6 فروردین 1398
بخش : فارس / حوادث
کد خبر: 62305
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز